Strażnicy opowieści: wiosenno-letnie spotkania

W Filii nr 35 odbył się cykl wiosenno-letnich spotkań klubu czytelniczego "Strażnicy Opowieści". W pamięci uczestników zajęć pozostaną interesujące książki, a pamiątką będą prowadzone przez nich kolorowe dzienniki.

Świat barw

Filia nr 35 zaprasza do obejrzenia pięknych, kolorowych prac uczestników Terapii Środowiskowego Domu Samopomocy "Misericordia". Wystawę będziemy prezentować do końca czerwca.

Lubelszczyzna - nasza mała ojczyzna

Lublin i Lubelszczyzna widziana oczami uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 58. Zabytki, legendy, kluby sportowe czy pyszne jedzonko z regionu - to wszystko znajdziemy na tych kolorowych planszach. Zapraszamy do Filii nr 35.

Nasza Mała Biblioteka

W Filii nr 35 odbył się cykl zajęć w ramach projektu "Nasza Mała Biblioteka" Wydawnictwa "Ezop". Wspólnie z dziećmi z Przedszkola nr 81 oraz Przedszkola "Ziarenko" czytaliśmy Kęstutisa Kasparavičiusa "Długaśną sąsiadkę" oraz "Proszę mnie przytulić" Emilii Dziubak i Przemysława Wechterowicza. Książeczki te były inspiracją do stworzenia cudownych prac plastycznych.

Jedzie pociąg z daleka

Filia nr 35 zaprasza na wystawę "Krokodyli", "Tamar", "Gagarinów" i "Stonek". Dla wszystkich przyszłych i obecnych miłośników kolei małe wyjaśnienie - chodzi o lokomotywy! Wystawa inspirowana jest Rokiem Polskich Kolei, a autor to młody pasjonat pociągów i fotografii kolejowej. Zapraszamy!